ZMIANA GODZIN OBSŁUGI KLIENTA POZNAŃSKIEGO CENTRUM ŚWIADCZEŃ

Szanowni Państwo,

w związku z trwaniem na terenie naszego kraju stanu epidemii spowodowanego koronawirusem oraz zwiększeniem z tego powodu liczby osób zakażonych w naszym mieście zmianie ulegają godziny bezpośredniej obsługi klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Od wtorku 3 listopada 2020 r. punkty obsługi klienta przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz Małachowskiego 10 czynne będą dla  klientów tylko w godzinach od 7.30 do 13.00, natomiast w godzinach od 13.00 do 19.00 dokumenty będzie można pozostawić w urnie znajdującej się przy wejściu do budynku.

PCŚ-Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 będzie obsługiwało klientów tylko w godzinach od 10.00 do 15.00.

Jednocześnie przypominam o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas bezpośredniej obsługi klienta. Przestrzeganie zasad sanitarnych to najważniejsze oręże do wali z koronawirusem jaki obecnie możemy zastosować dla naszego wspólnego dobra.

W związku z powyższym prosimy naszych klientów, aby do Poznańskiego Centrum Świadczeń przychodziły tylko osoby załatwiające swoje sprawy bez osób towarzyszących. 

Klient po wejściu do budynku, a przed załatwieniem sprawy zobowiązany jest zdezynfekować dłonie, założyć rękawiczki oraz mieć zasłonięte usta i nos. Należy również pamiętać o zachowaniu co najmniej 1,5 m dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w sali obsługi klienta.

Do budynku jednorazowo może wejść liczba osób adekwatna do liczby stanowisk obsługi klienta znajdujących się w punktach obsługi klienta PCŚ.

Cały czas istnieje możliwość załatwiania swoich spraw za pośrednictwem dostępnych usług elektronicznych np. za pośrednictwem Profilu zaufanego lub eBankowości. Pytania dotyczące świadczeń można kierować na adres swiadczenia@pcs-poznan.pl lub telefonicznie pod numery telefonów:

Mam nadzieje, że podjęte działania spotkają się z Państwa zrozumieniem i wyrozumiałością dla zaistniałej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Pracownicy Poznańskiego Centrum Świadczeń pomimo trwającego stanu epidemii są na stanowiskach pracy, aby zapewnić Państwu terminową wypłatę należnych świadczeń.                                                                      

Grzegorz Karolczyk

Dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń