#zekspertem przez telefon 2021

Grafika dotycząca projektu Akademia Zdrowia dla Rodziców #zekspertemprzeztelefon

W Poznańskim Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych  w ramach Akademii Zdrowia dla Rodziców wracamy  do rozmów z ekspertem przez telefon. Nasz pierwszy cykl w maju i czerwcu ubiegłego roku spotkał się z dużym zainteresowaniem. Do wybranych tematów rozmów, które miały największą ilość odsłon postaramy się powrócić. Będą to z pewnością porady onkologa- „Jak chronić dzieci przed słońcem”, dietetyka -Jak utrzymać zbilansowaną dietę”, czy rozmowy z lekarzami i pracownikami Sanepidu o „Zagrożeniach i powikłaniach po ukąszeniu kleszcza”. Na pewno w miesiącach wakacyjnych raz jeszcze spotkamy się pracownikami Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu, z którymi porozmawiamy o „Bezpieczeństwie dzieci nad wodą”.

W nowym tegorocznym cyklu rozmów z ekspertem przez telefon pojawią się zagadnienia i tematy, którym rodzice muszą sprostać aktualnie. Już w lutym, rozmowa ze specjalistą terapii uzależnień o nauce online i o tym jaki ma to wpływ na zdrowie psychiczne dzieci. Tematem rozmowy będzie również uzależnienie od internetu i telefonu młodych ludzi.

Akademia Zdrowia dla Rodziców #zekspertem przez telefon zawsze reagowała na problemy, które towarzyszą wszystkim rodzicom wychowującym dzieci. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam znaleźć najbardziej nurtujące rodziców tematy, ale jak zawsze jesteśmy też otwarci na Państwa propozycje, na które czekamy pod adresem cir@pcs-poznan.pl.