Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży podczas pandemii

Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży podczas pandemii

Miasto Poznań, wspólnie z prelegentkami z Instytutu Małego Dziecka im. Astrid Lindgren, oraz Instytutu Psychologii UAM organizują bardzo ciekawe spotkanie poświęcone zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży podczas pandemii.

Anna Groth, psycholog, terapeuta rodziny i specjalista psychologii klinicznej dzieci i młodzieży opowie o zmianach spowodowanych pandemią w naszych domach. W podejściu praktycznym usłyszymy o tym, jak najlepiej budować odporność psychiczną własną i dzieci.

O potrzebach dzieci i rodziców w czasie pandemii usłyszymy także, na spotkaniu z Joanną Matejczuk, psychologiem rozwoju, adiunktem w Zakładzie Psychologii Rozwoju Instytutu Psychologii UAM. Podczas tej części webinarium dowiemy się o potrzebach fizjologicznych, psychicznych i społecznych w dbaniu o zdrowie i dobrostan.

Jeśli jesteście zainteresowani jak dbać o zdrowie psychiczne swoje i swoich dzieci, koniecznie dołączcie do nas na platformie zoom, 25 maja o 16:30. Udział w webinarium jest bezpłatny, a na zapisy czekamy do 23 maja pod adresem- projekt_dzieci@um.poznan.pl.