Zdalne konsultacje i porady w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

Obecny czas związany z występującym zagrożeniem epidemicznym, to trudny okres dla wszystkich, również dla osób poszukujących pracy lub myślących o jej zmianie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjno-zawodowym mieszkańców Wielkopolski Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji zawodowych świadczonych w formie porad telefonicznych, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej
i komunikatora internetowego.

Konsultacje mogą dotyczyć m.in. weryfikacji dokumentów aplikacyjnych, określenia predyspozycji zawodowych, pomocy w poszukiwaniu pracy, jak i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz innych indywidualnych problemów zawodowych.

Aby umówić się na zdalną poradę zawodową należy zadzwonić pod jeden z następujących numerów telefonów: 61 846 38 52 lub 61 846 38 54.

Osobom doświadczającym trudności na rynku pracy, a także zainteresowanym zdobyciem nowych umiejętności, kontakt z doradcami z WUP w Poznaniu może pomóc w podjęciu właściwych i zgodnych z predyspozycjami decyzji zawodowych.

 

Więcej informacji na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.