WielkoMOCNE Pudełko

Grafika utrzymana jest jasnoszarej kolorystyce. W lewym, górnym narożniku znajduje się logo Pogotowia Społecznego.  Na środku, w górnej części grafiki znajduje się adres „Pogotowie Społeczne, ul. Borówki 12, 61-304 Poznań, tel. 61 570 57 70, hostele@pogotowiespoleczne.org.pl”. Prawy, górny narożnik został przyozdobiony gałązką z różowymi kwitnącymi kwiatami. W centralnym punkcie grafiki znajduje się napis: „WielkoMOCNE pudełko, wszystko czego potrzebujesz to stare pudełko po butach i odrobiny chęci do pomocy. Więcej szczegółów w wydarzeniu.” Dół grafiki ozdabiają różnokolorowe kwiaty.

Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne od kilku lat działa w Poznaniu oraz wspiera mieszkańców, najbardziej potrzebujących. W działaniach statutowych zwracają szczególną uwagę na osoby wykluczone społecznie. W okresie Świąt Wielkanocnych zapraszają do akcji, w której każdy z nas może podzielić się dobrem z potrzebującą osobą.

W tym roku Pogotowie Społeczne zaprasza do wsparcia osób w kryzysie bezdomności.

Do podzielenia się dobrem wystarczy pudełko po butach, do którego należy włożyć jedzenie, które nie wymaga obróbki termicznej: konserwy, przetwory, wafle ryżowe, słodycze oraz środki higieniczne, pod jeden ze wskazanych adresów:

  • Hostelu przy ul. Borówki 12
  • Bus, który od poniedziałku do piątku wydaje żywność przy Dworcu Letnim w godzinach 17:30-18:30
  • Pakemera ul. Ostrówek 7 w dniach 24-25 marca.

Akcja trwa od 15 do 26 marca. Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku.