Wielkanocne wariacje kulinarne, czyli Święta z Centrum Inicjatyw Rodzinnych

W centralnym punkcie grafiki znajduje się napis "Wielkanocne wariacje kulinarne", pod tekstem znajduje się wałek. Całość grafiki jest przyozdobiona szeroką ramką, którą tworzą różnokolorowe pisanki.

W Wielkim Tygodniu zaprosiliśmy Państwa na wyjątkowe słodkie wydarzenia. W poniedziałek naszym gościem był Paweł Mieszała, który opowiedział o swojej pracy cukiernika oraz przeczytał fragment z książki Agnieszki Nożyńskiej „Zawody – czyli kim możesz zostać”. Czytam i Czuję zostało zorganizowane razem z naszym partnerem Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego. Do wysłuchania opowieści Mistrza cukiernictwa zapraszamy!

Razem z Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego przygotowaliśmy warsztaty #online Wielkanocne wariacje kulinarne. Jest to cykl filmów w trakcie których młodzi apepcie sztuki cukiernictwa pokazują jak wykonać wielkanocne ozdoby. Playlista dostępna na facebooku w wydarzeniu oraz na YouTubie: https://bit.ly/3cBTPyF

To nie jest jeszcze koniec! Przygotowaliśmy również dla Was specjalną książkę z przepisami na potrawy słodkie i wytrawne. Przepisy pochodzą z różnych stron internetowych, jednak to co w nich najważniejsze, to to, że tradycyjne dania są w wersji bez: glutenu, jajek czy cukru. Dla tych, którzy nie mogą jeść wszystkiego albo zdecydowali się na szczególną dietę te święta również mogą być wyjątkowe i smaczne.

Tradycyjne dania wielkanocne

Serdecznie Państwu dziękujemy za obecność oraz życzymy w tych zbliżających się świętach spokoju oraz zdrowia. Nawet w skromnym rodzinnym gronie Święta mogą być piękne.

Na zdjęciu widzimy szare tło, na którym umieściliśmy napis: Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych życzy Poznańskie Centrum Świadczeń. Po prawej stronie na fotografii znajdują się jajka pomalowane na pastelowe kolory: różowy, biały i żółty.