Wiedźma Zagnijróg

Na zdjęciu jest się Pani Anna Gruszecka - Dyrektor Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Anna Gruszecka siedzi na fotelu, czyta bajkę. W tle regału z książkami i roll-upu CIR. Po swojej lewej i prawej stronie ma duże zielone rośliny.

Kolejne spotkanie z „Czytam i Czuję” w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

Naszym gościem w najbliższy poniedziałek będzie Pani Anna Gruszecka – Dyrektor Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Wszystkie dzieci, które punktualnie o 10:30 połączą się z nami one-line, usłyszą premierowy fragment książki Katarzyny Wojtaszak „Wiedźma Zagnijróg”.

Książka na księgarskich półkach pojawi się w najbliższych miesiącach, dzięki uprzejmości Biblioteki Raczyńskich będziemy mogli posłuchać dwóch obszernych fragmentów tej niepublikowanej jeszcze historii dla pożeraczy książek. Nie możemy zdradzić żadnych szczegółów opowieści, ale intrygujący tytuł powinien wszystkich zachęcić do bycia razem z nami w poniedziałek o 10:30.

Zdradzimy od razu, że w następny poniedziałek, 30 listopada, wspomniany już drugi fragment historii „Wiedźmy Zagnijróg” przeczyta autorka – Katarzyna Wojtaszak.