Powracają Korki w Mieście!

 

Na górze strony na czarnym pasku uwieczniono przedmioty związane ze szkołą - ekierka, komputer, segregator i notes z ołówkiem. Napisy: 60 minut bezpłatnych korepetycji, Język angielski, Język polski, Matematyka, Chemia i Fizyka oraz tytuł projektu: korki w mieście online. Dół strony to belka z logotypami: Instytut Rozwoju Aktywności Społecznej, Poznańskie Centrum Świadczeń oraz Miasto Poznań. Dodatkowo umieszczono napis #poznanwspiera i adres www.instytutspoleczny.pl/korkiwmiescie

Instytutu Rozwoju Aktywności Społecznych, Miasto Poznań i Centrum Inicjatyw Rodzinnych zapraszają na kolejną edycję bezpłatnych korepetycji „Korki w Mieście 2021”.

Ze względu na sytuację zajęcia w dalszym ciągu prowadzone są online za pośrednictwem darmowego komunikatora. Młodzież (z klas od 4 do 8 szkoły podstawowej) otrzyma pomoc z:

  • języka polskiego,
  • języka angielskiego,
  • matematyki,
  • chemii,
  • fizyki.

Szczegóły projektu, zapisy dostępne są na stronie.

Jedyne czego uczeń potrzebuje to komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofon, głośniki i kamerę.

Zajęcia będą realizowane przez najbliższe miesiące wspomagając uczniów w realizacji programu nauczania!

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem maila korki@instytutspoleczny.pl lub telefonicznie pod numerem  534 977 404.

Projekt jest realizowany przy współudziale środków Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych – Urzędu Miasta Poznania oraz pomocy Poznańskiego Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Dołączony materiał wizualny to plakat informujący, w jaki sposób skorzystać z oferty programu "Korki w mieście". Jest on utrzymany w kolorystyce pomarańczowo-czarno-białej. Na górze strony na czarnym pasku uwieczniono przedmioty związane ze szkołą - ekierka, komputer, segregator i notes z ołówkiem. Napisy: 60 minut bezpłatnych korepetycji, Język angielski, Język polski, Matematyka, Chemia i Fizyka oraz tytuł projektu: korki w mieście online. Poniżej na pomarańczowym tle wypisane jest 6 podpunktów: 1. Wybierz przedmiot, z którego potrzebujesz pomocy oraz poziom nauczania dostępny w danym terminie. Terminy zajęć będą publikowane z tygodniowym wyprzedzeniem zawsze o godzinie 10.00 w każdą sobotę - na przykład: matematyka, klasa 5 szkoły podstawowej. 2. Wybierz datę - na przykład 7.04. 2021 3. Zarezerwuj godzinę rozpoczęcia zajęć. Pamiętaj - one trwają maksymalnie 60 min. 4. Wypełnij formularz kontaktowy, który ukaże się po naciśnięciu przycisku rezerwuj. 5. Na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie potwierdzenie rezerwacji lekcji, a następnie godzinę przed zajęciami otrzymasz link do połączenia z prowadzącym zajęcia. 6. Łączymy się poprzez bezpłatny program TEAMS - https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app Podłącz słuchawki/głośniki oraz mikrofon z kamerą do transmisji online. Pamiętaj! Musisz być podłączony do internetu oraz posiadać akcesoria do komunikacji (kamera, mikrofon, słuchawki lub głośniki). Dół strony to belka z logotypami: Instytut Rozwoju Aktywności Społecznej, Poznańskie Centrum Świadczeń oraz Miasto Poznań.