Polska mówi #aaa!

Grafika przestawia pięcioro uśmiechniętych ludzi w różnym wieku - mężczyzn i kobiety na jasnych tłach. Nad ich głowami widzimy chmurki myśli z obrazkami przedstawiającymi zęby, implanty, sztuczną szczękę, aparat na zęby. Poniżej widać napis "bezpłatny przegląd jamy ustnej" oraz "bezpłatny instruktaż higieny jamy ustnej"

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne jest organizatorem krajowych obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej i ogólnopolskiej kampanii „Polska mówi #aaa!”, w ramach której mieszkańcy Poznania mogą skorzystać z bezpłatnych przeglądów stomatologicznych.

A Wy, kiedy ostatnio mówiliście „aaa”?

W dniach od 15 do 19 marca przyjmowane są zapisy na bezpłatną wizytę stomatologiczną! Proces rejestracji na przeglądy odbywa się na stronie: https://enel.pl/stomatologia/polska-mowi-aaa/

W sobotę 20 marca przypada Światowy Dzień Zdrowa Jamy Ustnej, który ma na celu przypominać o znaczeniu zdrowia jamy ustnej dla ogólnego zdrowia człowieka oraz komfortu jego życia. W ramach kampanii poznaniacy mogą skorzystać z bezpłatnych badań obejmujących ocenę zdrowa jamy ustnej z planem ewentualnego leczenia i wskazówkami jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów na co dzień oraz otrzymają możliwość wykonania zdjęcia pantomograficznego.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profilaktycznych badań stomatologicznych i odwiedzenia strony kampanii: www.polskamowiaaa.pl

Projekt realizowany jest przy współpracy z Partnerem obchodów i kampanii Grupą ENEL-MED, w której placówkach odbędą się wizyty. Uczestnicy bezpłatnych badań nie są zobowiązani do wyrażania zgód marketingowych.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej również Centrum Inicjatyw Rodzinnych przygotowało dla Was niespodziankę. Koniecznie zajrzyjcie w sobotę na nasz profil facebook’owy.