PCŚ On-Line

Szanowni Klienci,

Poznańskie Centrum Świadczeń wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz starając się dostosować działalność do najwyższych standardów usług, wprowadziło możliwość załatwienia niektórych spraw za pośrednictwem Internetu: na portalu empatia lub platformie epuap.

Już dziś, bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zapewniamy możliwość skorzystania z poniższych z usług realizowanych przez Poznańskie Centrum Świadczeń:

1)     Zasiłek rodzinny oraz dodatki do zasiłku rodzinnego
2)     Jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka
3)     Świadczenie pielęgnacyjne
4)     Zasiłek pielęgnacyjny
5)     Karta Rodziny Dużej
6)     Stypendium szkolne
7)     Zasiłek szkolny
8)     Zryczałtowany dodatek energetyczny
9)     Wydawanie zaświadczeń
10)   Wielkopolska Karta Rodziny
11)   Pismo ogólne do urzędu
12)   Skargi, wnioski, zapytania do urzędu
13)   Świadczenie wychowawcze (Rodzina 500 plus)
14)   Świadczenie Dobry Start

W celu skorzystania z oferowanych e-usług niezbędne jest posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub bezpłatnego Profilu Zaufanego, będącego alternatywą dla podpisu elektronicznego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem Profilu Zaufanego zachęcamy do skorzystania z usług Punktu Potwierdzającego Profile Zaufane, który mieści się w siedzibie Centrum przy ul. Wszystkich Świętych 1.
W ciągu kilku minut uzyskają Państwo Profil Zaufany, z wykorzystaniem którego można załatwiać coraz więcej spraw, które wcześniej wymagały wizyty w instytucjach publicznych.