Mobilny Punkt Szczepień na Strzeszynku

Infografika - transkrypocja poniżej

Treść infografiki: Mobilny punkt szczepień: sobota, 31 lipca, w godzinach 11:00 – 18:00 w sali klubowej przy restauracji Oaza – Strzeszynek.

Miasto Poznań zaprasza do skorzystania z możliwości zaszczepienia się przeciw Covid-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień. W sobotę 31 lipca nad Jeziorem Strzeszyńskim dostępny będzie jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson.

Mobilny Punkt Szczepień będzie czynny w godzinach 11.00-18.00 w sali klubowej przy Restauracji OAZA nad Jeziorem Strzeszyńskim. Szczepienia będą wykonywane przez pracowników Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei. Przyjęcie szczepionki nie wymaga wcześniejszej rejestracji, a skorzystać z niej będą mogły wszystkie osoby, które mają wystawione aktywne skierowanie. Formalności związane z tym procesem będą realizowane na miejscu i nie wymagają od zainteresowanych wcześniejszej aktywności. Punkt będzie przygotowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami.

Infografika - transkrypocja poniżej

Treść infografiki: Mobilny punkt szczepień, Strzeszynek, sala klubowa przy restauracji Oaza, ul. Koszalińska 15. Punkt czynny w sobotę, 31 lipca w godzinach 11:00-18:00.