Mobilne Sceny Muzyczne na Placu Wolności

Plakat promujące Mobilne Sceny Muzyczne Fundacji Nordoff Robbins Polska

Mobilne Sceny Muzyczne powracają do parków i na place Poznania!

W nowych realiach, z nowymi siłami i świeżym repertuarem zapraszają Was do wspólnego jam session w samym centrum miasta. Doświadczenie muzyczne nie jest konieczne, żeby dołączyć do zespołu. Umiesz tupać, umiesz klaskać – jesteś idealnym muzykiem!

Niech stanie się DŹWIĘK! – na Placu Wolności, w sobotę 11 lipca 2020 o godzinie 17:00.

Podczas sesji, Fundacja zapewnia instrumenty dezynfekowane po każdorazowym użyciu, środki dezynfekcyjne oraz oddzielnie pakowany poczęstunek. Podczas sesji nie będzie prowadzona sprzedaż usług lub artykułów – wydarzenie i poczęstunek są nieodpłatne.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Więcej informacji w wydarzeniu na facebook’u.

Uczestnicy koncertu w ramach projektu Mobilne Sceny Muzyczne

Mobilne Sceny Muzyczne to cykl otwartych sesji muzyki organizowanych w przestrzeniach publicznych Poznania i Wielkopolski. W trakcie spotkań muzyk i muzykoterapeuta zaproszą grających do stworzenia muzycznego zespołu. Szeroki wybór instrumentów i stylów muzycznych pozwolą uczestnikom znaleźć własny sposób na włączenie się do gry – śpiewając, grając na instrumentach lub tańcząc. W myśl polityki równych szans sesje otwarte są dla różnorodnych grup społecznych, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Niezależnie od umiejętności muzycznych, wieku i sprawności, każdy może stać się częścią muzykującej grupy – odkrywać własne możliwości, nowe style muzyczne i budować poczucie zespołowości w społeczeństwie.

Uczestnicy koncertu w ramach projektu Mobilne Sceny Muzyczne

Grafiki dzięki uprzejmości Organizatora – Fundacji Nordoff Robbins Polska.