Mobilne Punkty Szczepień w nadchodzący weekend

Mobilny Punkt Szczepień w ten weekend stanie w parku Starego Browaru przy okazji  cyklu Letnie Brzmienia oraz nad Wartą podczas koncertu z utworami Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Uczestnicy tych wydarzeń będą mogli bez wcześniejszej rejestracji zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson.

Jednodawkowa szczepionka to prosty sposób, by szybko otrzymać Unijny Certyfikat COVID.

27 i 28 sierpnia w parku Starego Browaru odbędą się ostatnie występy w ramach cyklu koncertów Letnie Brzmienia. Na scenie zobaczymy Anię Dąbrowską, Julię Pietruchę i Pawła Domagałę. W piątek Mobilny Punkt Szczepień będzie czekał na chętnych w godz. 18:30 – 22:00, w sobotę zaś od 16:30 do 22:00. Koncerty biletowane. 

W niedzielę, w Starym Porcie nad Wartą zagra kilkunastu znakomitych muzyków, m.in. Natalia Kukulska, Renata Przemyk, Michał Wiraszko, Daga Gregorowicz oraz artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu. Wszystko to w ramach koncertu „Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.”. Także tam w godz. 19:00-22:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli szczepić się preparatem firmy Johnson & Johnson. Koncert biletowany. 

Jednodawkowa szczepionka to prosty sposób, by szybko otrzymać Unijny Certyfikat COVID. To dokument potwierdzający szczepienie, bez którego nie można wjechać do wielu krajów, a często korzystać w tych z różnego rodzaju usług i ofert dostępnych publicznie.

Za organizację mobilnych punktów szczepień podczas koncertu „Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.” oraz w trakcie letnich wydarzeń w parku Starego Browaru odpowiada Miasto Poznań wspólnie z Poznańskim Centrum Świadczeń i Szpitalem Miejskim im. Franciszka Raszei.