Miejsce złożenia dokumentów

Jeżeli chcesz:

  • otrzymać informację na temat ,,Wyprawki dla gzubka’’;
  • otrzymać wniosek o ,,Wyprawkę dla gzubka’’;
  • złożyć wniosek o ,,Wyprawkę dla gzubka’’

zgłoś się do Działu Obsługi Klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10 lub do Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. F. Ratajczaka 44.

Osoby wnioskujące o ,,Wyprawkę dla gzubka’’ w lokalizacji przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10 zachęcamy do rezerwacji terminu wizyty pod nr telefonu 61 646 33 44 lub poprzez formularz internetowy dostępny na stronie PCŚ.

Klient, który umówił się na wizytę w Centrum pobiera bilet na podstawie numeru telefonu.

Informujemy, że klient umówiony traktowany jest priorytetowo, co oznacza że przywoływany jest do pierwszego wolnego stanowiska. W związku z powyższym mogą występować ok. 20 minutowe różnice pomiędzy umówioną, a faktyczną godziną przyjęcia.

System kolejkowy może zaprzestać wydawania biletów numerycznych uprawniających do złożenia wniosku, w sytuacji kiedy obsługa klienta wymagałaby znacznego wydłużenia czasu obsługi poza godzinami urzędowania Centrum. Ponadto informujemy, że obsłużeni zostaną wszyscy klienci, którzy pobrali bilet w danym dniu.