VOUCHERY NA LATO NIE_LETNIE DO ODEBRANIA W POZNAŃSKIM CENTRUM ŚWIADCZEŃ (2)

Szanowni Państwo,

Miasto Poznań zaprasza dzieci w wieku do 10 lat do udziału w akcji  „LATO nie_LETNIE.” Bezpłatne vouchery do teatrów, kin, zoo, palmiarni, na miejskie baseny i do Bramy Poznania czekają na młodych poznaniaków i ich rodziców. Można je wymienić na bilety – większość z nich również jest darmowa, niektóre kosztują symboliczną złotówkę.

Vouchery na wydarzenia sierpniowe dostępne będą od 28 lipca aż do ich wyczerpania w następujących lokalizacjach:

  • ul. Wszystkich Świętych 1, godz. 9-15;
  • ul. Małachowskiego 10, godz. 9-15;
  • ul. Ratajczaka 44, godz. 10-18 (Centrum Inicjatyw Rodzinnych).

Oczekując na wydanie wejściówki należy zachować dystans społeczny oraz stosować maseczki ochronne. 

Każdy voucher będzie opisany imieniem i nazwiskiem odbierającej go osoby oraz zostanie uzupełniony o liczbę dzieci uczestniczących w atrakcji. Przed odebraniem Vouchera klient będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia potwierdzającego zamieszkanie oraz opłacane podatku w Poznaniu oraz potwierdzenie wychowywania dziecka w wieku 0-10 lat.

Aby zrealizować wejściówki do kin, teatrów oraz Bramy Poznania, należy wcześniej zarezerwować termin bezpośrednio w danej instytucji. Voucher będzie ważny z dokumentem tożsamości osoby dorosłej, która go pobrała. Trzeba go oddać i wymienić na bilet w kasie danej instytucji. 

Vouchery do Teatru Muzycznego należy wymienić na bilety w kasie teatru 30-31 lipca w godz. 10-18 oraz 3-4 sierpnia w godz. 10-18. W Teatrze Animacji kasy otwierane są na godzinę przed spektaklem.

Większość atrakcji będzie dostępna bezpłatnie, natomiast w przypadku skorzystania z oferty Ogrodu Zoologicznego i Palmiarni Poznańskiej niezbędna będzie symboliczna opłata: 1 zł/bilet. Teatr Animacji pojawi się również ze swoją sceną plenerową nad Jeziorem Rusałka, gdzie vouchery nie są wymagane.

Akcja „LATO nie_LETNIE” trwa od 15 lipca do 31 sierpnia. Teatr Animacji, Kino Muza, Kino Pałacowe, basen Park Kasprowicza, basen Chwiałka i Brama Poznania zapraszają od 15 lipca, zgodnie z przygotowanym programem, natomiast od 1 sierpnia zapraszają również: Teatr Muzyczny, Ogród Zoologiczny (w dni powszednie) i Palmiarnia Poznańska.

Szczegółowy regulamin akcji oraz program wydarzeń w poszczególnych instytucjach znaleźć można na stronie miejskiej www.poznan.pl/latonieletnie.

W aktualnej sytuacji epidemicznej, mając na względzie zarówno bezpieczeństwo uczestników akcji jak i pracowników instytucji, prosimy o przestrzeganie regulaminów wewnętrznych i stosowanie niezbędnych zasad reżimu sanitarnego.