Gala Rodzin 2020 #online

grafika-na-czarnym-tle-najwazniejsze-informacje-w-tle-kadr-ze-spektaklu-dwie-lalki-w-kolorowych-szatach-patrza-na-siebie-nawzajem

Styczeń to czas podsumowań, ale również rozstrzygnięć konkursów i plebiscytów. 29 stycznia Miasto Poznań przygotowało wyjątkową odsłonę Gali Rodzin, która w tym roku, ze względu na stan epidemii, odbyła się w wersji online. Po części oficjalnej, nie mogło zabraknąć niespodzianki dla najmłodszych.

Poznaliśmy placówki, które otrzymały tytułu Superżłobek i Superprzedszkole!

Tytuł Superżłobka publicznego otrzymał Poznański Zespół Żłobków – żłobek „Krecik”.

Tytuł Superżłobka niepublicznego otrzymał Niepubliczny Żłobek „Panda”.

W kategorii na Superprzedszkole publiczne prowadzone przez Miasto Poznań zwyciężyło Przedszkole nr 148 „Mali Europejczycy”.

To był jednak tylko początek atrakcji!

W trakcie wydarzenia, poznaliśmy również najlepszych Partnerów Karty Dużej Rodziny.

Poznańskie rodziny mogły przez trzy tygodnie głosować na Partnerów w dwóch kategoriach „Najlepsza oferta partnerska” oraz  „Najciekawsza oferta partnerska 2020 – debiut”. Łącznie oddano 174 głosy. Ostatni rok to kryzys w wielu sektorach gospodarki dlatego cieszy nas zaufanie jakim partnerów Karty Dużej Rodziny obdarzyli poznaniacy.

W kategorii najlepsza oferta partnerska 2020 r. wyróżnione zostały :

  • Palmiarnia Poznańska,
  • Cukiernia Kandulski,
  • Chata Polska S.A.

W kategorii debiut wyróżnieni zostali:

  • Spaghetteria Avanti,
  • Lodowisko Ligawa,
  • Restauracja Ratuszova.

Pomimo pandemicznego wymiaru gali, która niestety musiała się przenieść do przestrzeni wirtualnej, organizatorzy przygotowali rodzinną atrakcję, która zwieńczyła wydarzenie. Na zakończenie wszyscy widzowie mogli zobaczyć spektakl Teatru Animacji „Nowe Szaty Króla”.

Gala Rodzin odbyła się w piątek 29. stycznia 2021 godzina 17:30 na YouTube’owym kanale Miasta Poznań.