Długie spacery i chwile przed ekranem – ferie w CIR

Grafika Czytam i czuję na bis - czytania o godzinie 10:30 online

Na chwile przed ekranem – zapraszamy w ramach „Czytam i Czuję na bis”.

Jak zawsze o 10.30 od poniedziałku do piątku na facebook’owym profilu Centrum Inicjatyw Rodzinnych będziecie mogli raz jeszcze zobaczyć i usłyszeć 10 najciekawszych spotkań z „Czytam i Czuję”, które odbyły się w 2020 roku. Z 83 odsłon naszej akcji promującej głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy przypomnimy te, które naszym zdaniem były najciekawsze.

Zdjęcie pokazuję książkę Koziołki rury i czarcie ogony oraz ulotkę Poznańskiego Szlaku Legend dla Dzieci

Na długie spacery – zapraszamy w czasie ferii na „Poznański Szlak Legend dla Dzieci”, który jest realizowany we współpracy z Bramą Poznania. ”Poznański Szlak Legend dla Dzieci” to trasa do indywidualnego zwiedzania, pomysł na ciekawy spacer po mieście. Na szlak można wybrać się w dowolnym momencie, wystarczy tylko zaopatrzyć się w folder z mapą trasy i grą miejską. Pokonanie całej trasy zajmie Wam ok godziny. Każde dziecko, które weźmie udział w wyprawie i dobrze  rozwiąże zagadki w folderze(pomoc rodziców dozwolona) otrzyma świetną książkę „Koziołki, rury i czarcie ogony” autorstwa Małgorzaty Swędowskiej z ilustracjami Joanny Bartosik.

Po foldery i nagrody – po przejściu szlaku, zapraszamy do PCŚ-CIR, ul. Ratajczaka 44, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00.