Czytam i Czuję – Kulturalny Stary Rynek

Zdjęcie przedstawia dyrektorkę Estrady Poznańskiej Panią Małgorzatę Kempa czytającą opowiadanie Justyny Drzewickiej „Marylka Ratuje Świat”.

Od 12 października w ramach naszego projektu promującego głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy, wspólnie z Estradą Poznańską zaprosimy na kilka wyjątkowych spotkań z „Czytam i Czuję”-jak zawsze w poniedziałek o 10.30.

W ostatniej publikacji Kulturalny Stary Rynek Dla Dzieci znalazły się wierszyki, zadania, rebusy, zagadki i przede wszystkim nowe opowiadania poznańskich autorów. Niektóre z nich będziecie mogli usłyszeć premierowo z Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Cykl rozpoczniemy opowiadaniem Justyny Drzewickiej „Marylka Ratuje Świat”, które wszystkim dzieciom, które odwiedzą nasz facebook’owy profil w poniedziałek o 10:30 przeczyta Dyrektor Estrady Poznańskiej Pani Małgorzata Kempa.

  1. Kulturalny Stary Rynek „Marylka, która ratuje świat”.
  2. Kulturalny Stary Rynek „Niełatwe życie Mirabelli Czyżyk”.
  3. Kulturalny Stary Rynek „O dukacie, obłokach i trzech wielkich smokach”.

Książeczkę Kulturalny Stary Rynek Dla Dzieci można było dostać przez całe wakacje w naszej siedzibie przy ul. Ratajczaka 44. Obecnie jest dostępna w wersji elektronicznej do pobrania ze strony Estrady Poznańskiej.