Bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy i ich opiekunów

Dreamseed.projekt, Ambientówka, projekty społeczne – Pomagamy, Fundacja Pogoda i Pracownia Zdrowia Społecznego SPLOT zapraszają do udziału w jednodniowym szkoleniu dla wolontariuszy i opiekunów wolontariatów z zakresu pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Podczas zajęć, doświadczeni trenerzy oraz osoby działające na co dzień z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo i fizycznie przekażą Wam najbardziej istotną wiedzę i umiejętności, potrzebne do podjęcia się wolontariatu wśród dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Dzięki praktycznym wskazówkom i ćwiczeniom, nauczycie się jak stworzyć wartościowe i rozbudowane warsztaty dla dzieci niepełnosprawnych.

Szkolenia są nieodpłatne i odbywają się w dniach 25 IX lub 26 IX 2020 roku w przestrzeni konferencyjnej Pracowni Zdrowia Psychicznego SPLOT, przy ul. Pana Kleksa 5.

Zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej wzwyż oraz opiekunów wolontariatów szkolnych / młodzieżowych (uwaga! nie trzeba należeć do grupy wolontariatu, by wziąć udział w szkoleniu – szkolenie będzie okazją do nawiązania znajomości do przyszłą współpracę).

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić poniższy formularz, bądź skontaktować się z Organizatorami telefonicznie, pod numerem 513 452 741 lub 532 630 610.

Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie w wydarzeniu na facebook’u.