Biała sobota z POSUM

Biała Sobota w POSUM

W najbliższą sobotę, 18 września, na terenie Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych przy al. Solidarności 36, w godz. 9:00-13:00 odbędzie się kolejna Biała Sobota.

Mobilny Punkt Szczepień w Poznańskim Centrum Świadczeń

W najbliższy piątek, 17 września Miasto Poznań zaprasza do mobilnego punktu szczepień zlokalizowanego w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1. Z akcji skorzystać będą mogli nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież z poznańskich szkół.

15 września mija termin składania wniosków o stypendium szkolne

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Słuchacze, uprzejmie informujemy, że dnia 15 września mija termin składania wniosków o stypendium szkolne na rok szkolny 2021/2022, słuchacze kolegiów pracowników służb społecznych mogą składać wnioski do dnia 15 października 2021 r.

BIAŁA SOBOTA NA NARAMOWICACH

W najbliższą sobotę, 11 września Miasto Poznań wraz z lokalną radą osiedla zaprasza na Naramowice. Stanie tam mobilny punkt szczepień, zorganizowana zostanie także Biała Sobota. Z akcji skorzystać będą mogli nie tylko dorośli mieszkańcy osiedla, ale również dzieci i młodzież z poznańskich szkół.

Wyjątkowy koncert w ramach cyklu #Na Falach [AKTUALIZACJA]

Prezydent Miasta Poznania zaprasza do udziału w wyjątkowym koncercie organizowanym 4 września 2021 r. w ramach cyklu #na falach. tym razem scenę nad jeziorem strzeszyńskim wypełnią dźwięki muzyki młodego pokolenia. Koncert dedykowany jest osobom zaszczepionym – to forma podziękowania Mieszkańcom za ich odpowiedzialną postawę w obliczu pandemii covid-19. Treść infografiki: Prezydent Miasta Poznania zaprasza na … Czytaj więcej

Mobilne Punkty Szczepień w nadchodzący weekend

Mobilny Punkt Szczepień w ten weekend stanie w parku Starego Browaru przy okazji  cyklu Letnie Brzmienia oraz nad Wartą podczas koncertu z utworami Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Uczestnicy tych wydarzeń będą mogli bez wcześniejszej rejestracji zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. Jednodawkowa szczepionka to prosty sposób, by szybko otrzymać Unijny Certyfikat COVID.

Mobilny Punkt Szczepień na meczu żużlowym

Miasto Poznań zaprasza do skorzystania z możliwości zaszczepienia się w ramach Mobilnego Punktu Szczepień. Tym razem w niedzielę 8 sierpnia od godziny 16.00 do 19.00 punkt stanie przy stadionie żużlowym na Golęcinie. Zadanie organizuje Miasto Poznań i Poznańskie Centrum Świadczeń wspólnie ze Szpitalem Miejskim im. Franciszka Raszei. Każda chętna osoba, bez wcześniejszej rejestracji będzie mogła … Czytaj więcej

Mobilny Punkt Szczepień na Strzeszynku

Treść infografiki: Mobilny punkt szczepień: sobota, 31 lipca, w godzinach 11:00 – 18:00 w sali klubowej przy restauracji Oaza – Strzeszynek. Miasto Poznań zaprasza do skorzystania z możliwości zaszczepienia się przeciw Covid-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień. W sobotę 31 lipca nad Jeziorem Strzeszyńskim dostępny będzie jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson.

Elektroniczna Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Szanowni Państwo, Dotychczasowa aplikacja mKDR została zamknięta z końcem czerwca 2021 r. Osoby, którym przyznano prawo do KDR i posiadające ważny polski dowód osobisty (a w przypadku dziecka mLegitymację szkolną), mogą wyświetlać KDR w bezpłatnej aplikacji mObywatel. Aplikację mObywatel można pobrać na telefon ze sklepu z aplikacjami (Android – Sklep Play IOS – App Store). … Czytaj więcej

Biała Sobota – Poznańskie Dni Zdrowia

Plakat na jasnym tle z kwiatami i konewką, zawierający informacje o wydarzeniu.

Już w tę sobotę, 24 lipca odbędzie się Biała Sobota, czyli wydarzenie umożliwiające zaczerpnięcie opinii lekarzy, a także wzięcie udziału w badaniach profilaktycznych na świeżym powietrzu. Tym razem z bezpłatnych badań i konsultacji skorzystać będzie można na Rodzinnym Ogrodzie Działkowym Zagajnik, przy ul. Stobnickiej 2, w godzinach od 12:00 do 16:00. Kolejna Biała Sobota będzie … Czytaj więcej