ZMIANY W FUNKCJONOWANIU KARTY DUŻEJ RODZINY

Szanowni Państwo, w ramach nowelizacji ustawy o Karcie Dużej Rodziny, od dnia 9 czerwca 2021 r. nastąpi przeniesienie wyświetlania elektronicznych Kart do publicznej aplikacji mobilnej mObywatel.

Trwa Narodowy Spis Powszechny 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Badanie odbywa się raz na 10 lat i jest obowiązkowe dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W tym roku spis jest realizowany głównie przez internet.  

Poznańskie Dni Rodziny 2021

Poznańskie Dni Rodziny 2021

Miasto Poznań zaprasza do udziału w IX edycji Poznańskich Dni Rodziny! Jak co roku, w programie nie zabraknie wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych. Wszystkie przygotowywane są w duchu integracji i promocji życia rodzinnego.

Poznańskie Świadczenie na Rzecz Wieloraczków

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że w okresie od 1 do 31 maja 2021 będzie można składać wnioski o przyznanie Poznańskiego Świadczenia na Rzecz Wieloraczków.

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku przeprowadzany jest Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Obowiązkową formą jest samospis internetowy, a metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośrednio przy pomocy rachmistrza spisowego. Szczegółowe informacje w sprawie Narodowego Spisu powszechnego Ludności i Mieszkań … Czytaj więcej