Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku przeprowadzany jest Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Obowiązkową formą jest samospis internetowy, a metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośrednio przy pomocy rachmistrza spisowego. Szczegółowe informacje w sprawie Narodowego Spisu powszechnego Ludności i Mieszkań … Czytaj więcej

APEL DYREKTORA POZNAŃSKIEGO CENTRUM ŚWIADCZEŃ

Szanowni Państwo, w związku z drastycznym wzrostem na terenie Polski i samego Poznania liczby osób zakażonych koronawirusem oraz zapewnieniem Klientom i Pracownikom Centrum bezpieczeństwa zwracam się do wszystkich klientów Poznańskiego Centrum Świadczeń z apelem, aby ograniczyli Państwo bezpośrednie wizyty w punktach obsługi klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń zlokalizowanych przy ul. Wszystkich Świętych 1, ul. S. Małachowskiego … Czytaj więcej

Brelok dla Seniora

Tysiąc osobistych alarmów w postaci breloka do kluczy trafi do poznańskich seniorek i seniorów. To pomysł Straży Miejskiej Miasta Poznania, która razem z Poznańskim Centrum Świadczeń chce w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo najstarszych mieszkańców miasta.

Trwa nabór elektronicznych wniosków o świadczenie 500+

Szanowni Beneficjenci Programu Rodzina 500+ od 1 lutego 2021 r. Poznańskie Centrum Świadczeń przyjmuje w formie elektronicznej wnioski o świadczenie wychowawcze popularnie nazywane świadczeniem 500+. Bieżące świadczenie jest przyznane do 31 maja 2021 r.

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu życzenia pokoju, wiary i miłości, a przede wszystkim zdrowia.

Zmiana godzin urzędowania Poznańskiego Centrum Świadczeń

Szanowni Państwo, Od 1 lutego 2021 r. bezpośrednia obsługa klientów w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. S. Małachowskiego 10 odbywać się będzie w następujących godzinach: