„Czytam i Czuję” – edycja VIII

Zdjęcie przedstawia mężczyznę siedzącego na fotelu, na tle płonącego kominka i regału z książkami. Na pierwszym planie widać ekran telefonu, który nagrywa siedzącego mężczyznę.

W najbliższy poniedziałek 25 stycznia jak zawsze o 10.30 zapraszamy na kolejną odsłonę „Czytam i Czuję”.

VIII edycję naszego projektu, propagującego głośne czytanie dzieciom bajek i wierszy rozpoczniemy od wyjątkowej interpretacji baśni Braci Grimm o „Czerwonym Kapturku” w tłumaczeniu Marcelego Tarnowskiego. Już dzisiaj możemy zdradzić, że wezmą w niej udział: Grzegorz Ganowicz – Przewodniczący Rady Miasta Poznania, Magdalena Pietrusik-Adamska – Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, Marcin Kostaszuk – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury, Anna Dorna – Fundacja Flow Art., Maciej Narożny – Radio Eska, Tomasz Nyczka – Gazeta Wyborcza.

Kolejne spotkania zapowiadają się również bardzo ciekawie. W drugi poniedziałek lutego naszym gościem będzie dramatopisarka Malina Prześluga-Delimata, która przeczyta poznańskim przedszkolakom fragment swojej najnowszej książki „Arbuz i Pchełka zwiedzają Wielkopolskę” wydaną przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego z fantastycznymi ilustracjami Alicji Kocurek.

Również w lutym pojawi się stały partner „Czytam i Czuję”, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego. Ciekawe historie o znanych i mniej znanych zawodach usłyszycie już w pierwszy poniedziałek lutego. W następnych tygodniach będziemy polecali nowe wydawnictwo Estrady Poznańskiej.

Wszystkie spotkania w ramach „Czytam i Czuję” odbywają się online.